• ul. Rynek 11, 44-200 Rybnik

PRACA SZUKA CZŁOWIEKA! – AKTUALIZACJA

13 lipca, 2021
13 lipca, 2021 Tomasz Smyczek

Szanowni Państwo, szukamy pracownika Kancelarii na stanowisko – sekretarka notarialna. Do obowiązków należeć będzie m.in.: – obsługa sekretariatu, w tym poczty, prowadzenia rozmów z Klientami, – sporządzanie projektów aktów notarialnych, – wykonywania czynności rejestracyjnych – dbanie o czystość. Szukamy osoby inteligentnej, uczciwej i zaangażowanej, kulturalnej i lubiącej pracę z ludźmi. Mile widziane doświadczenie, które będzie dodatkowym atutem. Wymagana chęć i zdolność szybkiego uczenia się oraz pracy pod presją czasu, łącznie z podzielnością uwagi i pełną dyspozycyjnością w szczególności w dniach od poniedziałku do czwartku (w piątek zrewanżować możemy się często szybciej rozpoczętym weekendem – proszę rzucić okiem na godziny pracy). Praca jest wymagająca. Ale jeżeli wybierzemy właśnie Ciebie i się sprawdzisz – możesz liczyć na długotrwałe, pewne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na dogodnych warunkach, a jeżeli jesteś studentem studiów zaocznych możesz liczyć na wszystkie wolne weekendy.

Zachęcamy do składania ofert w szczególności osoby:

  • z doświadczeniem w branży notarialnej, prawniczej, ewentualnie biurowej,
  • które nie zamierzają łączyć pracy w kancelarii ze studiami dziennymi,
  • posiadające już jakieś doświadczenie zawodowe (mila widziana stałość zatrudnienia) i praca w branżach, w których nabyte umiejętności mogą pomóc w pracy na stanowisku sekretariatu,
  • które mogą zacząć przyuczanie i pracę w sierpniu, najpóźniej w połowie września.

Pierwsza forma zatrudnienia – umowa zlecenie na okres próbny do 3 miesięcy (osoby z doświadczeniem w pracy w Kancelarii Notarialnej – okres może być krótszy), następnie w przypadku nawiązania współpracy umowa o pracę na czas określony, kolejna na czas nieokreślony. Kwoty wynagrodzenia netto – „na rękę” – po odbyciu okresu próbnego w zależności od doświadczenia i posiadanych umiejętności (najwyższe wynagrodzenie na etapie umowy na czas nieokreślony).

Proszę pamiętać o klauzulach dotyczących zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dziękujemy

Zachęcamy do wysyłania CV, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, których zaprosimy na rozmowę ?

notariuszsmyczek@gmail.com

Dziękujemy serdecznie za rozpowszechnianie ogłoszenia! ?